Otázky a odpovede

Je potrebné sa u vás objednať?

Naším cieľom je poskytovať len špičkové služby na najvyššej odbornej úrovni. Ak nás navštívite bez predchádzajúcej objednávky, môže sa stať, že sa Vám ihneď nebudeme môcť venovať. Preto sme vytvorili objednávkový systém, ktorý Vám zaručuje tie najlepšie služby bez čakania. 
 
Už dnes sa môžete objednať na bezplatnú konzultáciu ohľadne Vášho sluchového problému a dohodnúť si termín vašej návštevy (bez poplatku). Ak vám naše otváracie hodiny nevyhovujú, je možné dohodnúť si termín aj mimo bežných otváracích hodín (služba je spoplatnená).
 

Objednať sa môžete telefonicky na telefónnych číslach (02) 4425 9106, 0948 339 869 alebo e-mailom na adrese fonimed (zavináč) fonimed.sk

Aké sú vaše otváracie hodiny?

Otváracie hodiny pre verejnosť:

Pondelok:       8,00 - 18,00

Utorok:           8,00 - 16,00

Streda:           8,00 - 16,00

Štvrtok:          8,00 - 16,00

Piatok:            8,00 - 16,00

Po dohode (telefonicky alebo e-mailom) nás možno navštíviť aj mimo otváracích hodín, alebo si objednať návštevu nášho špecialistu u vás doma (službu poskytujeme len v Bratislave). 

Poplatok za tieto služby je 30,- € s DPH za každú začatú hodinu.

Ako sa starať o načúvací prístroj?

Denné ošetrovanie vášho načúvacieho prístroja je veľmi dôležité. váš načúvací prístroj preto čistite každý deň mäkkou utierkou (nikdy nedrhnite v otvoroch a štrbinách!). Prístroj nikdy nevkladajte do vody alebo čistiacej tekutiny. Na čistenie otvorov a ušných vložiek od ušného mazu použite malú kefku. Dodržiavajte aj nasledujúce dôležité body:

  • Na čistenie používajte vhodné ošetrovacie produkty.
  • Nikdy nepoužívajte alkohol, rozpúšťadlá alebo iné k tomu neurčené čistiace prostriedky.
  • Z funkčných a hygienických dôvodov by ste mali načúvací prístroj a ušnú vložku čistiť denne.
  • Pri používaní čistiaceho spreja dbajte na to, aby sa do otvorov a štrbín nedostala žiadna tekutina! Tieto otvory by mal čistiť len špecialista na načúvacie prístroje pri pravidelných prehliadkach.

Podrobnejšie informácie nájdete v našom Šlabikári údržby, ktorý si môžete stiahnuť tu.

 

Chcete ponúknuť svoje produkty našim zákazníkom prostredníctvom nášho e-shopu?

 Prosím kontaktujte nás, našu ponuku neustále rozširujeme a skvalitňujeme v prospech našich zákazníkov.

Mám záujem o kúpu načúvacieho prístroja pre moju slabšie počujúcu mamu.
Prosím Vás o radu, ako postupovať pri výbere vhodného prístroja.

Základom je absolvovanie lekárskeho vyšetrenia u ORL lekára alebo foniatra, na základe výsledkov ktorého Vám vieme navrhnúť rôzne riešenia kompenzácie lekárom diagnostikovanej poruchy sluchu, či už prostredníctvom príspevku zo systému zdravotného poistenia, prostredníctvom príspevku úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, alebo jeho kúpou v hotovosti.

Pre každý typ straty sluchu su vhodné rôzne prevedenia načúvacích prístrojov, či uz v závesnom alebo zvukovodovom prevedení. Prístroj je vždy nutné klientovi vyskúšať a nastaviť mu jeho parametre tak, aby bolo jeho používanie komfortné a podľa možností bezproblémové, preto doporučujeme objednať sa na bezplatnú osobnú konzultáciu, kde Vám budeme môcť poskytnúť podrobnejšie infomácie.

Ceny načúvacích prístrojov sa pohybujú podla typu a druhu od 191 € do 560 €.