Filtre

HF3 Cerumen filtre Black Nano - MODRÝ, Ľavý

16 ks v balení. Farba: Modrá. Strana: Ľavá. Vonkajší priemer: 3,11 mm. Cerumenový filter z mikrovlákien s nano ochranou k zvukovodovým načúvacím prístrojom. Zabraňuje vniknutiu cerumenu (ušného mazu) do prístroja. V prípade zanesenia filter vymeňte za nový.

Vaša cena: 12,50 €

HF3 Cerumen filtre Black Nano - ČERVENÝ, Pravý

16 ks v balení. Farba: Červená. Strana: Pravá. Vonkajší priemer: 3,11 mm. Cerumenový filter z mikrovlákien s nano ochranou k zvukovodovým načúvacím prístrojom. Zabraňuje vniknutiu cerumenu (ušného mazu) do prístroja. V prípade zanesenia filter vymeňte za nový.

Vaša cena: 12,50 €

HF4 Cerumen filtre Black Nano - MODRÝ, Ľavý

16 ks v balení. Farba: Modrá. Strana: Ľavá. Vonkajší priemer: 2,4 mm. Cerumenový filter z mikrovlákien s nano ochranou k zvukovodovým načúvacím prístrojom. Zabraňuje vniknutiu cerumenu (ušného mazu) do prístroja. V prípade zanesenia filter vymeňte za nový.        

Vaša cena: 12,50 €

HF4 Cerumen filtre Black Nano - ČERVENÝ, Pravý

16 ks v balení. Farba: Červená. Strana: Pravá. Vonkajší priemer: 2,4 mm. Cerumenový filter z mikrovlákien s nano ochranou k zvukovodovým načúvacím prístrojom. Zabraňuje vniknutiu cerumenu (ušného mazu) do prístroja. V prípade zanesenia filter vymeňte za nový.  

Vaša cena: 12,50 €

CERUSTOP CERUMEN FILTER

8 ks v balení. Cerumenový filter k zvukovodovým načúvacím prístrojom, ktorý zabraňuje vniknutiu ušného mazu do prístroja.  

Vaša cena: 7,00 €